کد خبر ۶۹۳ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۶
فراموش رمزهای عبوربا PassFort

با PassFort، رمزهای عبور خود را هرگز فراموش نخواهید کرد

در دنیای آنلاین، از هر چیزی که استفاده می کنید، نیاز به رمزعبور دارد، نیمی از دستگاه های موجود در دنیای آفلاین هم با رمزعبور کار می کند. با استفاده از دستگاه Passfort می توانید اطمینان داشته باشید که این رمزها را هیچگاه از خاطر نخواهید برد.

برای فراموش نکردن رمزهای عبور، راههای دیگری هم دارید. آنها را در جایی بنویسید که توصیه نمی شود و یا تمام رمزعبورها را یکسان انتخاب کنید که این کار هم به دلیل سطح امنیتی پایین، کار مناسبی نیست. Passfort می تواند حساب های کاربری شما را ذخیره کند و زمانی که شما آن را فعال کردید، به سایت یا دستگاه مربوطه وارد می شوید.
از این دستگاه برای تعدادی از حساب ها مانند گوگل، فیسبوک، اینستاگرام و غیره نیز می توانید استفاده کنید. PassFort با همه پلتفرم های محبوب مانند iOS، اندروید، مک، ویندوز و لینوکس کار می کند. این وسیله مجهز به USB 2.0 و بلوتوث می باشد بنابراین می توانید آن را به صورت باسیم و بیسیم به دستگاه های خود وصل کنید. باتری این دستگاه تا هفت روز کار می کند و نیز دارای ویژگی پاک کردن خودکار است به صورتی که اگر شخصی آن را بدزدد، حساب های کاربری شما در امان خواهند بود. PassFort در اسفندماه به بازار می آید و 49.99 دلار قیمت دارد.

 

 

منبع:

www.FaceIT.ir

 

 

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
counter easy hit