کد خبر ۶۶۲ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۷
آخرین مدل

آخرین مدل از خودروی Lancer Evolution رونمایی شد

شرکت میتسوبیشی می‌خواهد خط تولید خودروهای Lancer Evolutionاش را با مدل جدیدی که Final Edition یا «نسخه‌ی نهایی» نام گرفته است تمام کند.

میتسوبیشی Lancer Evolution Final Edition بر اساس Lancer امسال ساخته شده است، برای همین از نظر ظاهری پیشرفت‌های مدل 2016 را ندارد. با این حال، رده‌هایی مشکی به دو طرف خوردو اضافه شده است. پنل سقف آن هم از جنس آلومینیوم است و چرخ‌های‌اش هم از آلیاژ Eneki ساخته شده و با کلمات Final Edition تزیین شده‌اند. قرار است این مدل در چهار رنگ سفید، آبی، قرمز و خاکستری عرضه شود.

داخل خودرو، رنگ‌های قرمز و سیاه تضاد زیبایی به‌وجود آورده است. تمام مدل‌ها هم شماره‌بندی شده‌اند و این شماره، در کنار دسته‌ی دنده و روی یک پلاک فلزی قرار به نمایش گذاشته شده است.

این Lancer جدید، موتوری با چهار سیلندر دو لیتری توربوشارژ دارد که توان قدرت تولیدی‌اش 303 اسب‌بخار است. مقدار گشتاور این موتور هم در سرعت گردش 4000 دور در دقیقه به 305 پوند-پا یا 413 نیوتون-متر می‌رسد.

میتسوبیشی اطلاعات دقیق Final Edition را منتشر نکرده است، اما Lancer Evolution معمولی که موتوری با قدرت 291 اسب‌بخار دارد، می‌تواند در کمتر از پنج ثانیه، سرعت‌اش را به 100 کیلومتر در ساعت برساند.

تنها قرار است 1600 عدد از میتسوبیشی Lancer Evolution Final Edition 2015 ساخته شود. قیمت پایه‌ی آن هم 38 هزار دلار است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: دیجی کالا

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
counter easy hit