کد خبر ۶۵۷ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۸
زیان ۱۵۱ میلیون دلاری!

زیان ۱۵۱ میلیون دلاری اچ تی سی در سه ماهه سوم سال 2015

اچ‌تی‌سی زمانی یکی از بزرگترین تولید کنندگان گوشی‌های همراه بود؛ اما در حال حاضر اوضاع مناسبی نداشته و در تلاش است تا خود را به جایگاه گذشته برگرداند. این شرکت با انتشار گزارش مالی سه ماهه‌ی سوم خود در سال ۲۰۱۵ میلادی مجددا به ضرردهی خود معترف شده تا بازگشت ای ...

اچ‌تی‌سی امروز با انتشار گزارش مالی خود در سه ماهه‌ی سوم اعلام کرده که بیش از ۱۵۱ میلیون دلار زیان‌دهی داشته است. درآمد خالص این شرکت ۳۶۷ میلیون دلار افت کرده و به ۶۵۵ میلیون دلار رسیده است که پس از کسر مالیات و دیگر هزینه‌ها نشان از زیان ۱۳۷ میلیون دلاری نیز دارد.

این اوضاع بد مالی باعث شده است که اچ‌تی‌سی با ارسال اخطار به کارکنان خود و اخراج برخی از آن‌ها سعی در کاهش هزینه‌ها داشته باشد. به علاوه این شرکت با معرفی گوشی جدید A9 در روزهای آینده سعی دارد تا اوضاع بد فروش خود را نیز سر و سامان بدهد.

هر چند در حال حاضر مشخص نیست که بالا رفتن فروش گوشی‌های هوشمند می‌تواند اچ‌تی‌سی را نجات دهد یا خیر، اما در حال حاضر بهترین روش برای خروج از بحران برای این شرکت، بالا بردن فروش است.

اچ‌تی‌سی که زمانی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند بود حالا تنها دو درصد از بازار این گجت‌ها را در دست دارد و اوضاع این شرکت از حد بحران نیز گذشته است.

 

 

منابع:

androidheadlines

zoomit.ir | میعاد بافراست

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
counter easy hit