کد خبر ۶۴۱ انتشار : ۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۷

استارتاپ ویکند محیط زیست در ارومیه برگزار می شود

چهارمین استارتاپ ویکند شهر ارومیه با عنوان « استارتاپ ویکند محیط زیست» برگزار می شود.

استارتاپ ویکند محیط زیست در راستای برطرف سازی مسائل زیست محیطی در دریاچه ارومیه برگزار می شود. در این رویداد کارشناسان مختلفی از حوزه های محیط زیست، کسب و کار، فنی و گرافیک به سخنرانی، داوری و مربی گری می پردازند.

همچنین همزمان با استارتاپ ویکند محیط زیست در ارومیه، بزرگ‌ترین استارتاپ ویکند دانشگاه آزاد اسلامی، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد غرب تهران از ۷ تا ۱۰ مهرماه ۹۴ برگزار می شود. ظرفیت این رویداد بیش از رویدادهای پیشین بوده و با حضور۱۲۰ نفر به مرحله اجرا می رسد.

استارت‌آپ ویکند یک رویداد آموزشی - تجربی (Experiential Education) شناخته شده در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی برگزار می‌ شود. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، علاقه‌مندان استارت‌آپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

بیش از ۳۶ درصد از استارتاپ‌ها حتی بعد از سه ماه هم با قدرت به کارشان ادامه می‌دهند و حدود ۸۰ درصد از شرکت‌کنندگان، بعد برگزاری این رویداد نیز به همکاری با تیم خود ادامه می‌دهند.

 

 منبع: خبرگزاری مهر

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
counter easy hit