کد خبر ۶۱۸۹ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۴۷

با "این ترفند" پست های توییتر را به فیسبوک انتقال دهید + آموزش

شما می توانید با استفاده از چند ترفند ساده پست های توییتر را به طور اتوماتیک در فیسبوک نشر دهید.
به گزارش هوش نیوز به نقل از دریچه فناری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در این گزارش می خواهیم به شما آموزش دهیم چگونه می توانید توییتر خود را به فیس بوک تان معرفی کنید که هر چه بخواهید بر روی توییتر نشر دهید به طور اتوماتیک بر روی صفحه ی فیس بوک تان نیز نمایش داده شود. 
با
آموزش نحوه انتشار پست های توییتر در فیسبوک
ابتدا نام کاربری و پسورد اکانت توییتر خود را بنویسید.
با
بر روی گزینه ای که در میان بخش جستجو و ابزارهای نوشتن قرار دارد کلیک کنید. موقعیت این گزینه سمت راست و بالای مرورگر می باشد.

با

حالا گزینه ی setting را انتخاب کنید که در واقع دومین گزینه از پایین محسوب می شود.
با

گزینه ی Apps را انتخاب کنید.
حالا باید روی دکمه ی آبی رنگ Connect to Facebook کلیک کنید. با این کار مرورگر جدیدی باز می شود که به شما کمک می کند که پروسه ی مورد نظر را در آن مرورگر یا تب دنبال کنید.


با

حالا باید در مرورگر جدید روی Log in With Facebook کلیک کنید. اگر فیس بوکتان باز نیست، باید نام کاربری و پسورد را وارد کنید. در غیر اینصورت به راحتی وارد بخش تایید و مجوز ادغام می شوید. کافیست okay را بزنید.
حالا شما مشخص می کنید که می خواهید در یکی از صفحات فیس بوک پست های توییتری را نشر دهید. برای این کار Allow را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.
با
با این شیوه، توییتر ملزم می شود که هر پستی که در آن ایجاد شد، در صفحه ی فیس بوک نیز آن پست به طور اتوماتیک منتشر کند. شاید لازم باشد برخی تاییدیه ها را در توییتر مجددا انجام دهید تا این ادغام و هم افزایی به راحتی صورت گیرد.
این روشی است که به شما کمک می کند برای مدیریت صفحات و پاسخ به پیام کاربران لاجرم به طور مجزا به صفحات لوگین کنید و پیام ها را مدیریت کنید.

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :فیس بوک
counter easy hit