کد خبر ۵۷۳ انتشار : ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۸
تماشا کنید

پرواز با جِت‌ پَک در آسمان دوبی

شاید شما نام ایو راسی را تا به حال نشنیده باشید، اما ممکن است صحنه‌های پرواز او با جت‌پک را دیده‌اید. راسی یکی از معدود افرادی است که می‌تواند با جت‌پک در دنیای واقعی (و نه در یک بازی ویدئویی) پرواز کند.

راسی قبلا ویدئو‌های مختلفی از پروازش با جت‌پک را منتشر کرده است، اما هیچ کدام از آنها به اندازه‌ی پرواز اخیر او در آسمان شهر دوبی جذاب و هیجان‌انگیز نیستند. راسی این پرواز را با همراهی یکی از دوستانش به نام وینس رفِت انجام داده و با استفاده از چند دوربین از آن فیلمبرداری کرده است. علاوه بر دوربین‌های سبکی که روی جت‌پک‌های راسی و رفت کار گذاشته شده‌اند، یک هواپیمای کوچک نیز آنها را تعقیب می‌کند تا پروازشان را از زاویه‌ای دیگر ثبت و ضبط کند.

در ابتدای ویدئوی تهیه شده می‌بینیم که آنها در صحرای دوبی با سرعت بیش از ۱۲۰ مایل در ساعت پرواز می‌کنند و با مانورهای زیبایشان صحنه‌های جالبی را به وجود می‌آورند؛ اما هیجان اصلی مربوط به زمانی است که آنها را برفراز شهر دوبی و جزایر نخل معروف این شهر مشاهده می‌کنیم. حرکات جذاب راسی و دوستش به خصوص زمانی که با فاصله‌ی بسیار کم از کنار برج خلیفه عبور می‌کنند، نفس هر بیننده‌ای را در سینه حبس خواهد کرد.

منبع :  zoomg.ir

 

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
counter easy hit