کد خبر ۲۴۹۶ انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۲۳
با این ترفندها ؛

موسیقی های محبوب خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید + آموزش

اگر شما هم از طرفداران موسیقی می باشید می توانید با استفاده از این ترفندها موسیقی مورد علاقه تان را به اشتراک بگذارید...
به گزارش دریچه فناوری  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، اینستاگرام یکی از معروفترین شبکه های اجتماعی می باشد که در آن شما می توانید تصاویر و ویدئوهای کوتاه مدت خود را برای دوستان، خانواده، آشنایان و هر کس دیگری به اشتراک بگذارید. اگر شما از طرفداران موسیقی می باشید و می خواهید موسیقی خاصی را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید، از طریق نرم افزار Sounds می توانید آهنگ مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید تا دوستان و آشنایان شما نیز از آن لذت ببرند.
موسیقی های محبوب خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید + آموزش
در نرم افزار Sounds که برای اندروید عرضه شده است، می توانید نام آهنگ یا گروه موسیقی مورد نظر را جستجو کنید و سپس می توانید کلیپی از آن موسیقی بر روی صفحه خود در اینستاگرام قرار دهید. بعد از جستجو و پیدا کردن آهنگ مورد نظر خود، آیکن اینستاگرام یا اشتراک گذاری را که در زیر عکس موسیقی تعبیه شده است را انتخاب کنید. از طریق گزینه اشتراک گذاری شما هم چنین می توانید کلیپ موزیک خود بر روی شبکه های دیگر از قبیل فیسبوک، توئیتر، اسنپ چت به اشتراک بگذارید.با توجه به آهنگ انتخابی یک کلیپ از آن موسیقی برای شما تهیه می شود که در نوار اعلان ها نیز پیام آن نمایش داده می شود. بعد از انتخاب آن بر روی نوار اعلان ها، شما وارد محیط ویرایش ویدئو اینستاگرام خواهید شد و شما می توانید از ابزار مختلف جهت ویرایش و اصلاح کلیپ موزیک خود، بهره ببرید.
موسیقی های محبوب خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید + آموزش
اگر می خواهید جایگاه شروع و پایان کلیپ خود را اصلاح کنید یا از یک عکس دیگری به عنوان تصویر موزیک استفاده کنید، حتما بایستی از گزینه اشتراک گذاری که در کنار آیکن اینستاگرام تعبیه شده است، استفاده کنید.براساس توضیحات Google Play نرم افزار Sounds با سرویس های SoundCloud و Spotify سازگار می باشد که بدین معنا می باشد شما می توانید تقریبا هر آهنگی را در آن پیدا کنید.
برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/
این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :اینستاگرام
counter easy hit