کد خبر ۲۴۱۱ انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۳

جدیدترین اپلیکیشن قدرتمند اینستاگرام

این اپلیکیشن قدرتمند ساخته شده توسط اینستاگرام قادر است یک ویدیوی کوتاه چند ثانیه ای، یا ده تصویر ثبت شده پشت سر هم را به ویدیویی تکرار شونده تبدیل کند

به گزارش دريچه فناوري گروه فضاي مجازي باشگاه خبرنگاران جوان؛اینستاگرام که این روزها به یکی از برترین شبکه‌های اجتماعی در دنیا تبدیل شده است، مدتیست که فعالیت خود را گسترش داده و اقدام به ساخت و انتشار اپلیکیشن‌هایی همسو با شبکه‌ی اجتماعی خود و مرتبط با عکس و ویدیو کرده است؛ به طوری که ابتدا اپلیکیشن Hyperlapse را در رابطه با ساخت ویدیوهای بدون لرزش، و سپس Layout را برای ساخت تصاویر با قاب‌های متفاوت برای گوشی‌های موبایل منتشر کرد. هم اکنون نیز چند روزیست که این تیم اپلیکیشن سوم خود را با نام Boomerang منتشر کرده است؛ برنامه‌ای که وظیفه‌ی ساخت ویدیوهای کوتاه و تکرار شونده را بر عهده دارد و قادر است یک ویدیوی کوتاه چند ثانیه ای، یا ده تصویر ثبت شده پشت سر هم را به ویدیویی تکرار شونده تبدیل کند تا لحظه‌ی مورد نظر، چندین بار پشت سر هم پخش شود.
جدیدترین اپلیکیشن قدرتمند اینستاگرام

البته نکته‌ی مهمی که در این بین وجود دارد این است که ویدئوها یا تصاویر، بعد از اتمام اولین پخش، مانند تصاویر Gif از نو پخش نخواهند شد؛ بلکه بلافاصله پس از اتمام پخش اول، به صورت معکوس (reverse) و از انتها به ابتدا شروع به پخش می‌کند و به همین ترتیب نیز ویدیویی تکرار شونده را به وجود می‌آورد. امکان استفاده از هر دو دوربین پشت و جلو نیز در نظر گرفته شده است تا بتوانید به صورت سلفی نیز ویدیوهای بومرنگی و جذاب به وجود بیاورید. نکته‌ی جالب دیگری که خود اینستاگرام نیز در توضیحات برنامه بر آن تاکید داشته، وجود تنها یک دکمه در برنامه است که با لمس آن، تمام عملیات مورد بحث آغاز به کار خواهد کرد. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.


برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.
منبع : زومیت
انتهای پیام/

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :اپلیکیشن اپل اینستاگرام
counter easy hit