کد خبر ۱۷۰۵۰ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۱

کارگروه بررسی مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان استان بوشهر تشکیل می‌شود

استاندار بوشهر با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: برای بررسی مشکلات این شرکت‌ها که متشکل از جوانان کارآفرین است کارگروه تخصصی در استان بوشهر تشکیل می‌شود.

به گزارش هوش نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست با شرکت‌های دانش‌بنیان استان بوشهر یکی از ظرفیت‌های این استان را آبزی‌پروری دانست و اظهار داشت:اجرای طرح پرورش ماهی در قفس با مشارکت بنیاد مستضعفان در استان بوشهر اجرا شده که میزان سرمایه‌گذاری آن در مدت کمتر از سه سال برمی‌گردد و این در حالیکه این پروژه در تولید، اشتغال و صادرات نقش مهمی دارد.

وی، با تاکید بر حمایت ویژه صنعت نفت از شرکت‌های دانش بنیان تصریح کرد: حوزه صنعت نفت و گاز باید به شرکت‌های دانش‌بنیان برای اجرای طرح‌های مختلف از جمله کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی اعتماد کند.

استاندار بوشهر، ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان استان بوشهر را پرتوان دانست و تصریح کرد: بخشی از مشکلات کارآفرینان، تولیدکنندگان و صنعت‌گران با تسهیل‌گیری دستگاهای اجرایی برطرف می‌شود که این مهم باید مورد توجه قرار بگیرد.

گراوند با تاکید بر استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان در اجرای پروژه‌های سلول‌های خورشیدی در نقاط مختلف استان گفت: از ظرفیت این شرکت‌ها در اجرا و خرید پنل‌های خورشیدی باید استفاده شود.

وی، با تاکید  بر توجه به رفع مشکلات شرکت‌های دانش بنیان تصریح کرد:برای بررسی مشکلات این شرکت‌ها که متشکل از جوانان کارآفرین است کارگروه تخصصی در استان بوشهر تشکیل می‌شود.

استاندار بوشهر استفاده از تیم‌های فناوری‌های پهپاد استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: تیم‌های فناوری‌های پهپاد استان بوشهر ظرفیت بالایی است که باید از این ظرفیت در بخش‌های مختلف استفاده شود.

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :کارآفرین جوان
counter easy hit