کد خبر ۱۷۰۴۱ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶

37 هزار تابلو تبلیغاتی در تهران پیش‌بینی شده است

معاون با اشاره به برگزاری مزایده صدور مجوز اکران آگهی بر روی بخشی از پیکره‌های تبلیغاتی شهر تهران گفت: در این دوره 17 شرکت پاکت خود را ارائه کردند و این در حالی است که 37 هزار تابلو تجاری برای شهر تهران پیش‌بینی شده است.

به گزارش هوش نیوز به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، حمید صابر فرزام در حاشیه برگزاری جلسه کمیسیون معاملات (مزایده صدور مجوز اکران آکهی و تبلیغات بر روی بخشی از پیکره‌های تبلیغاتی شهر تهران) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: براساس مصوبه شورای شهر تهران مجوز اکران آگهی بر روی بخشی از پیکره‌های تبلیغاتی شهر تهران از طریق مزایده به شرکت‌ها واگذار می‌شود و این اقدام در یک فرآیند قانونی انجام می‌گیرد.

وی تصریح کرد: شرکت‌هایی می‌توانند در مزایده اشاره شده شرکت کنند که مجوز فعالیت از اداره کل تبلیغات معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد داشته باشند.

معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران افزود: این شرکت‌ها در کمیته‌ای تحت عنوان کمیته رتبه بندی، رتبه بندی می‌شوند که سال گذشته این رتبه بندی توسط دانشگاه علوم خواجه نصیر طوسی انجام شده است.

صابر فرزام با بیان اینکه شرکت‌هایی که بتوانند گرید 1، 2 و 3 را اخذ کنند می‌توانند در مزایده صدور مجوز اکران آگهی و تبلیغات بر روی پیکره‌های تبلیغاتی شهر تهران پید اکنند.

وی ادامه داد: اطلاع برگزاری مزایده در سایت رسمی سازمان زیباسازی شهر تهران و همچنین در روزنامه های کثیرالانتشار شرکت‌ها خواهند سید.

معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: در ادامه این فرصت داده می‌شود که شرکت‌های متقاضی اسناد مزایده و خریداری خود را در سه پاکت در اختیار سازمان زیباسازی شهرد تهران (واحد حراست) قرارد هند.

صابر فرزام افزود: این پاکتها شامل اسناد شرکت‌ها، مجوز شرکت و در نهایت قیمت‌ها است و هر شرکتی که بالاترین قیمت را اعلام کند در نهایت اکران  تبلیغات به آن شرکت داده می‌شود. 

وی با بیان اینکه در این نوع مزایده‌ها فرصتی برای شرکت‌های گرید 4 و 5 داده نمی‌‌شود، گفت: برای شرکت‌ها با گرید 1، 10 هزار متر مربع گرید دو 7 هزار متر مربع و در نهایت گرید 3 پنج هزار مترمربع باکس تبلیغاتی داده می‌شود.

معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران در خصوص قیمت‌های شرکت‌ها اکران آگهی و تبلیغات بر پیکر‌های تبلیغی شهر تهران گفت: قیمت‌های باکس‌ها متفاوت است و این قیمت‌ها براساس منطقه و محلات تعیین می‌شود.

صابر فرزام گفت: در این دوره از مزایده 25 شرکت اسناد مزایده خود را خریداری کردند که در نهایت 17 شرکت پاکت خود را به سازمان زیباسازی (کمیسیون معاملات) ارائه کردند. 

وی در خصوص فرآیند بازگشایی پاکت‌ها گفت: پس از آنکه پاکت اول که مربوط به اسناد شرکت‌هاست باز شود و اسناد ارائه شده صحیح باشد در ادامه پاکت‌های دوم و سوم نیز بازگشایی خواهد بود.

معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران با تأکید براینکه تمام فرآیند مزایده زیر نظر سازمان بازرسی کل کشور و واحد حراست سازمان زیباسازی شهر تهران انجام می‌گیرد، گفت: در این بخش همه کارها به صورت شفاف و حتی با حضور خبرنگاران انجام می‌پذیرد.

صابر فرزام بیان کرد: در حال حاضر 37 هزار تابلوی تجاری در سطح شهر تهران برای 54 هزار باکس پیش بینی شده ضمن اینکه تلاش می‌شود در سال‌های بعدی باکس‌هایی کوچکتر برای شرکت‌ های سال اولی نیز در نظر گرفته شود.

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :رتبه بندی تجاری
counter easy hit