کد خبر ۱۷۰۳۰ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰
سرهنگی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

جشنواره کارآفرینان برتر 29 مرداد برگزار خواهد شد

مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار گفت: جشنواره کارآفرینان برتر در حوزه‌های صنعت، خدمات و کشاورزی در 29 مرداد برگزار خواهد شد.

رحیم سرهنگی مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به نقش موثر کارآفرینان در عرصه‌های مختلف اظهار داشت: هر ساله جشنواره کارآفرینان برتر در استان تهران برگزار می‌شود که این جشنواره امسال در استان یزد برگزار خواهد شد.

سرهنگی با تاکید بر اینکه جشنواره کارآفرینان برتر29 مرداد برگزار خواهد شد، افزود: کارآفرینان برتر در حوزه‌های مختلف صنعت، خدمات و کشاورزی در سطح ملی این مقام را به دست آورده‌اند.

بیشتر بخوانید:  زن کارآفرینی که 50 هنر از انگشت‌هایش می‌ریزد! + فیلم 

وی تصریح کرد: کارآفرینان برتر در حوزه صنعت در زمینه داروسازی، نساجی، سیم و کابل، در حوزه خدمات در زمینه آی تی و در آخر در حوزه کشاورزی در زمینه گیاهان دارویی و معطر، خوراک دام و طیور موفق به کسب رتبه در سطح ملی شده‌اند.

مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار در پایان گفت: با تلاش کارآفرینان توانسته‌ایم در حوزه‌های مختلف صادرات داشته باشیم که این محصولات به کشورهای همسایه و همچنین به کشورهای اروپایی صادر می‌شود.

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :کارآفرین جوان
counter easy hit