کد خبر ۱۶۷۳۶ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵

شورای شهر تهران| اما و اگرهای برگزاری نمایشگاه الکامپ

رئیس شورای شهر تهران ضمن حمایت از شرکت‌های داخلی در برگزاری نمایشگاه‌ها گفت: هنوز مشخص نیست که نمایشگاه الکامپ در محل برگزاری نمایشگاه دائمی (سئول) برگزار شود.

به گزارش هوش نیوز به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محسن هاشمی رفسنجانی در حاشیه برگزاری جلسه امروز شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به حضور سپنتا نیکنام عضو شورای شهر یزد اظهار کرد: این موضوع را به‌فال نیک می‌گیریم و به وی تبریک عرض می‌کنیم.

وی تصریح کرد: همچنین درگذشت آیت‌الله مجتهد تهرانی را نیز به مردم کشورمان و به‌ویژه مردم تهران تسلیت عرض می‌کنیم.

رئیس شورای شهر تهران درخصوص برگزاری نمایشگاه الکامپ در محل برگزاری نمایشگاه‌های دائمی (سئول) اظهار کرد: این‌طور نیست که شورای شهر تهران در این خصوص اقدامی نکرده باشد و بیش از 3 ماه پیش با وزارت مربوطه صحبت کردم و آنها نیز اعلام کردند که با توجه به مسائل تحریم این نمایشگاه برگزار نخواهد شد.

هاشمی رفسنجانی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور تصریح کرد: در چنین شرایطی باید از شرکت‌های داخلی حمایت ویژه‌ای شود و لذا برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها پراهمیت است.

وی ادامه داد: مسئولان برگزاری نمایشگاه اعلام کردند که امسال تعداد کمتری از نمایشگاه الکامپ بازدید خواهند کرد و چنانچه امسال نیز این نمایشگاه پرمخاطب باشد وضعیت تردد در زمان برگزاری نمایشگاه مشکل‌ساز خواهد شد.

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :نمایشگاه الکامپ
counter easy hit