کد خبر ۱۵۶۷۶ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳

دانلود Search Duplicate File 4.76 ؛ برنامه حذف فایل های تکراری در اندروید

فایل های تکراری که موجب پر شدن حافظه گوشی یا تبلت شما می‌شود را می‌توانید با 4.76 Search Duplicate File به راحتی حذف کنید.

به گزارش هوش نیوز به نقل از خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ممکن است بسیاری از فایل ها را دانسته یا نادانسته در پوشه های مختلف در دستگاه اندرویدی خود  کپی کرده باشیم که این کار موجب پرشدن حافظه آن خواهد شد. یکی از بهترین روش های خالی کردن حافظه گوشی یا تبلت، حذف کردن نسخه های تکراری فایل های یکسان است.


دانلود Search Duplicate File برای اندروید/جستجو و حذف فایل های تکراری در حافظه گوشی

برای این کار بهترین نرم افزار ارائه شده  برنامه Search Duplicate File است که به دقتی فراوان حافظه دستگاه را جستجو کرده و فایل های تکراری را برای حذف به شما ارائه میکند و با انتخاب نسخه های تکراری آن ها را حذف کنید.
ویژگی های دیگر برنامه Search Duplicate File : موتور جست و جوی قدرتمند و سریع فایل ها سیستم هوشمند جست و جوی فایل ها بر اساس پسوند و بدون در نظر گرفتن نام آن ها پشتیبانی از انواع حافظه ها , نظیر حافظه های داخلی , کارت های اس دی , کابل otg  و … پیش نمایش تمامی فایل های جست و جو شده قبل از حذف آن ها فیلتر های قدرتمند برای ایجاد استثناء هنگام جست و جو بازگرداندن نتایج جست و جو دسته بندی نتایج جست و جو   این نرم افزار امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کرده است.

در ادامه می‌توانید این نرم افزار را دانلود کنید.


تصاویری از  محیط برنامه
 
جستجو و حذف فایل های تکراری با دانلود Search Duplicate File برای اندروید جستجو و حذف فایل های تکراری با دانلود Search Duplicate File برای اندروید جستجو و حذف فایل های تکراری با دانلود Search Duplicate File برای اندروید

جستجو و حذف فایل های تکراری با دانلود Search Duplicate File برای اندروید جستجو و حذف فایل های تکراری با دانلود Search Duplicate File برای اندروید جستجو و حذف فایل های تکراری با دانلود Search Duplicate File برای اندروید   • دانلود و مشخصات فایل
   دانلود Search Duplicate File 4.74 برنامه حذف فایل های تکراری
دانلود برای اندروید
حجم: 1 مگابايت
نسخه: 4.76
نوع فایل: apk برای آندروید
اندروید مورد نیاز : 2.3.3 و بالاتر
بارکد برای اندروید      
دانلود بارکد خوان اندروید    
این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :اندروید تبلت
counter easy hit