کد خبر ۱۵۶۶۶ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۴

گیلان| برای جلب اعتماد جوانان در جامعه باید به تحقق وعده‌ها توجه کرد

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه متاسفانه تاکنون در جامعه امروز وعده‌هایی که به جوانان داده شده، تحقق نیافته است گفت: به‌منظور جلب اعتماد جوانان در جامعه امروز باید توجه ویژه‌ای به تحقق وعده‌ها داده شود.

به گزارش هوش نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندرانزلی، محمدمهدی تندگویان امروز در آئین اختتامیه نخستین دوره ملی توانمندسازی، کارآفرینی و ‌انتخاب جوانان کارآفرین برتر کشور در دهکده ساحلی بندرانزلی اظهار داشت: دولت نقش نظارتی و حمایتی از کارآفرینان را برعهده دارد.

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه جوانان خود نقشی کلیدی در دستاوردهای حاصل شده در حوزه‌های مختلف دارند تصریح کرد: حمایت و اعتماد به جوانان کارآفرین در جامعه امروز امری ضروری است.

تندگویان با بیان اینکه متاسفانه تاکنون در جامعه امروز وعده‌هایی که به جوانان داده شده، تحقق نیافته است خاطرنشان کرد: به‌منظور جلب اعتماد جوانان در جامعه امروز باید توجه ویژه‌ای به تحقق وعده‌ها داده شود.

وی با تاکید بر اینکه ایران اسلامی همواره با دست توانمند جوانان پویا شده و امروز امید به جامعه جوانان بازگشته است افزود: حدود هزار نفر از جوانان کشور در شوراهای اسلامی شهر و روستا و 50 نفر از جوانان در فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی عضویت دارند.

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه این امر بیانگر اعتماد ویژه مردم به جوانان است بیان کرد: در انتصاب پست‌های اجرایی کشور باید به طور ویژه از جوانان و ظرفیت این‌ سرمایه‌های عظیم استفاده شود.

معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه همواره باید از جوانان در پست‌های اجرایی کشور استفاده شود و برگزیدن جوانان برای پست مشاوره‌های اقدامی مطلوب نیست تاکید کرد: جوانان از ظرفیت‌های بلایی در جامعه امروز برخوردار هستند.

تندگویان با تاکید به اینکه جوانان امروز  با توجه به فناوری‌های نوین توانمند‌تر و استوار‌تر از جوانان گذشته هستند خاطرنشان کرد: نرم‌افزارهای تولید شده در جامعه کنونی کمک بزرگی به تنظیم بازار کشور کرده است.

وی کارآفرینی در تشکل‌های مختلف را راهگشای جوانان  دانست و با اشاره به اینکه کارآفرینی در تشکل‌ها موجب افزایش اشتغال در جامعه می‌شود گفت: جوانان گیلان دستاوردهای خوبی را در حوزه کارآفرینی به ارمغان آورده‌اند.

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه جوانان امروز یاری دهندگان دولت هستند تصریح کرد: جوانان در جامعه کنونی باید به‌منظور ارتقای موفقیت‌های بیشتر همپای دولت به پیش روند.

به گزارش هوش نیوز به نقل از تسنیم، در پایان این مراسم از 4 ایده برتر در حوزه کارآفرینی و 12 کارآفرین برتر تجلیل شد.

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :کارآفرین جوان
counter easy hit