کد خبر ۱۵۶۰۳ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۶

چگونه محتوای کانال تلگرامی خود را به پیام‌رسان بیسفون پلاس منتقل کنیم؟

کاربران تلگرام می‌توانند با استفاده از یک ربات، محتوای مهم‌ خود را از کانال تلگرام به کانال بیسفون پلاس منتقل کنند.

چگونه محتوای کانال تلگرامی خود را به پیام‌رسان بیسفون پلاس منتقل کنیم؟به گزارش هوش نیوز به نقل از حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بیسفون با توجه به نیاز و لزوم حفظ محتوای تولیدی ارزشمند کاربران در تلگرام و به منظور تسهیل این امر، باتی را در اختیار کاربران قرار داده که میتواند تمامی محتوای کانال تلگرام را، از ابتدا تا به امروز به کانال ایجاد شده در بیسفون انتقال دهد.

برای انتقال پست های کانال تلگرامیتان به کانال بیسفون خود، باید یک کانال در تلگرام ایجاد کنید و ربات @BPNIntegration_bot را در آن کانال به عنوان ادمین اضافه کنید و کانال بیسفون را نیز به همان کانال متصل کنید. مراحل متصل‌سازی این بات، به صورت کامل در داخل بات توضیح داده شده است.

پس از اتصال بات تلگرامی به کانال بیسفون، می بایست ابتدا پست ها از کانال اصلی به کانال ایجاد شده فوروارد شود. پس از آن ارسال پستها به بیسفون به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد.

بعد از انتقال تمامی پست‌ها، کانال واسطه ایجاد شده در تلگرام را پاک کنید و یا ربات را از آن ریمو کنید چون از این پس هر پستی در آن کانال بزارید در کانال بیسفونیتان منتشر می‌شود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا هر سوالی با اکانت @bisphone.pr در بیسفون در ارتباط باشید.

چگونه محتوای کانال تلگرامی خود را به پیام‌رسان بیسفون پلاس منتقل کنیم؟

بیشتر بخوانید: دانلود بیسفون پلاس 0.6.5؛ پیام‌رسان ایرانی با قابلیت‌های کاربردی

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :تلگرام
counter easy hit