کد خبر ۱۵۵۶۶ انتشار : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳

توانمندی های استان کرمانشاه در نمایشگاه اکسپو چین معرفی می شود

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از برپایی پاویون معرفی توانمندی های استان کرمانشاه در نمایشگاه اکسپو چین خبر داد.

توانمندی های استان کرمانشاه در نمایشگاه اکسپو چین معرفی می شود به گزارش هوش نیوز به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،کیوان کاشفی رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه  در نشستی که با برخی از فعالان اقتصادی استان در محل اتاق بازرگانی کرمانشاه داشت، از برپایی پاویون معرفی توانمندیهای استان کرمانشاه در نمایشگاه اکسپو چین خبر داد.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه افزود: اتاق بازرگانی کرمانشاه بخش قابل توجهی از هزینه های اجاره غرفه در این نمایشگاه را تقبل می کند.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه در تاریخ ۱۴ لغایت ۱۹ آبان ماه در شانگهای چین برگزار می شود، گفت: شرکت در نمایشگاه اکسپو چین فرصت مناسبی برای معرفی کالای ایرانی و محصولات کرمانشاه است.

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی استان کرمانشاه عنوان کرد: پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه حدود ۵۰۰ متر است که در آن فضایی به کرمانشاه اختصاص داده می شود.

کاشفی ادامه داد: شرکت کنندگان در این نمایشگاه می توانند در دو حوزه تجارت کالا و تجارت خدمات به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازند.

 تازه‌ترین پیش‌بینی از واردات چین نشان می‌دهد ارزش اقلام وارداتی این کشور تا ۱۵سال دیگر به ۲۴ هزار میلیارد دلار خواهد رسید و قطعا شرکت در این نمایشگاه فرصت مغتنمی برای تولیدکنندگان ایرانی خواهد بود.

 

انتهای  پیام/ز

 

حضور کرمانشاه در نمایشگاه اکسپو چین
این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :نمایشگاه اکسپو
counter easy hit