کد خبر ۱۵۵۳۰ انتشار : ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۳

برگزاری نخستین رویداد استارتاپ ویکند گردشگری گرگان

شهردار گرگان از برگزاری نخستین رویداد استارتاپ ویکند ، گردشگری گرگان با هدف حمایت از محصولات و کالاهای فناورانه ملی که ماحصل استارتاپ های بومی خبر داد.

به گزارش هوش نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از گرگان؛ عبدالرضا دادبود شهردار گرگان گفت: براساس استانداردهاي استارتاپ ویکند، این رویداد نیز یک برنامه ۵۴ ساعته آخر هفته است که در آن گروهی از علاقمندان به راه اندازی کسب و کارهای نوپا، فناوران حوزه‌های مختلف، هنرمندان گرافیست و صاحبان ایده گرد هم آمده تا فرایند تبدیل ایده به محصول تجاری فناورانه را با همراهی مربیان مجرب و متخصص تجربه کنند و در انتها ماحصل کار را به داوران ارائه دهند.


وی ادامه داد: شهرداری گرگان با هدف حمایت از محصولات و کالاهای فناورانه ملی که ماحصل استارتاپ های بومی می‌باشد، ایجاد نشاط در ایده پردازان جوان و بهره‌مندی از ايده‌های فناورانه در حوزه‌ی گردشگری این رویداد را برگزار می‌کند.


دادبود افزود: ارتقای برند شهری گرگان، توسعه گردشگری الکترونیک و بررسی ایده های برتر گردشگری شهری از دیگر اهداف این رویداد می‌باشد.


شهردار گرگان همچنین گفت: لزوم ایجاد زمینه‌های افزایش مشارکت های اجتماعی شهروندان ادامه داد: مسووليت دبیرخانه این رویداد به دفتر برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی شهرداری سپرده شده است که با همکاری تیم گرگان استارتاپ و همراهی و حمایت تعدادی از مجموعه های دولتی و خصوصی در حال برنامه‌ریزی و پيگيری می‌باشد.


وی افزود: علاقمندان به ایجاد کسب و کارهای فناورانه در موضوعات مختلف مرتبط با گردشگری می توانند از طریق ثبت نام در سایت www.gorgansw.ir در این رویداد شرکت کنند.


دادبود ادامه داد: استان گلستان و شهر گرگان دارای قابلیت های فراوانی در زمینه های مختلف گردشگری مانند گردشگری شهری، بومگردی و اکوتوریسم، گردشگری سلامت و گردشگری ورزشی است که محصولات فناورانه و خلاق برآمده از اين‌گونه رویدادها و استارتاپ ها می‌توانند برای ترویج و توسعه آن بسیار کمک کننده باشند.


شهرداری گرگان نخستین رویداد «استارتاپ ویکند گردشگری گرگان» در تاریخ  ۱۹  تا ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار میکند.

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :استارتاپ ویکند
counter easy hit