کد خبر ۱۴۸۹۲ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۳

خرم‌آباد| طرح پایش آنلاین معادن لرستان اجرایی می‌شود

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان با بیان اینکه طرح پایش آنلاین معادن لرستان برای نخستین بار به‌صورت هوشمند اجرایی می‌شود گفت: در صورت اجرای این طرح 80 درصد منابع استان تحت پایش آنلاین قرار می‌گیرد.

محمدرضا صفی خانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، با اشاره به اجرایی شدن طرح پایش آنلاین معادن لرستان اظهار داشت: فاز نخست این طرح طی سال 96 اجرایی شده و تلاش داریم امسال نیز به این طرح پرداخته شود.

وی افزود: بر اساس این ‌طرح تمامی تردد خودروهای حامل مواد معدنی در یک محدوده خاص به‌صورت شبانه‌روز و 24 ساعته کنترل و پایش می‌شود.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: بنا داریم که این طرح را در مناطق دیگر و به‌ویژه محدوده‌های معدنی دیگری در استان اجرایی کنیم که انجام این طرح در پنج سایت اولویت‌دار در دستور کار قرارگرفته است.

وی بابیان اینکه این طرح برای نخستین بار به‌صورت هوشمند اجرایی می‌شود که بر اساس آن اطلاعات به صورت هوشمند بررسی می‌شود تصریح کرد: تحقق این طرح نیازمند اعتباری در حدود 400 میلیون تومان است که در صورت اجرایی شدن این طرح 80 درصد منابع استان تحت پایش آنلاین قرار می‌گیرند.

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :تجارت آنلاین
counter easy hit