کد خبر ۱۳۶۰۷ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۸

اقدام توهین آمیز "سامسونگ" نباید بی پاسخ بماند

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: در صورت عدم عذر خواهی سامسونگ، مردم با تحریم محصولات این شرکت پاسخ این بی‌احترامی را خواهند داد.

 علیرضا فیروزی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، در واکنش به اقدام اخیر سامسونگ در تحریم ورزشکاران المپیکی ایران از دریافت هدیه، گفت: اقدام سامسونگ بیش از هر چیز استقلال این شرکت را زیر سوال برده و ارزش این شرکت را در بین کاربران ایرانی پایین می‌آورد.

بیشتر بخوانید

"تبلیغات سامسونگ در سطح شهر متوقف شود"پیشنهاد کمیسیون صنایع مجلس برای اعمال محدودیت‌ در واردات محصولات "سامسونگ"

وی افزود: در طول تاریخ مردم ایران هیچ گاه در قبال تحقیر سکوت نکرده‌اند و در صورتی که مسئولان سامسونگ از این اقدام توهین آمیز خود عذر خواهی نکنند،  مردم با تحریم محصولات این شرکت پاسخ این بی‌احترامی را خواهند داد.

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت‌: تحریم ورزشکاران ایرانی از سوی سامسونگ نفاق این شرکت  را به نمایش گذاشت،‌ چرا که هنگام تصاحب بازار ایران، هیچ  صحبتی منبی بر امکان تحریم ایران از سوی سامسونگ انجام نشده بود که این موضوع نشان از  عدم استقلال  این شرکت دارد.

به گفته فیروزی دستگاه دیپلماسی ما باید اقدامی سنجیده، قاطع و به دور از احساسات در قبال این حرکت غیر دیپلماتیک از خود نشان دهد و درصورتی که دولت تصمیم به تحریم محصولات سامسونگ  بگیرد، باید این تحریم شامل تمام محصولات این شرکت باشد نه اینکه صرفا از ورود گوشی های سامسونگ جلوگیری به عمل بیاید.

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :سامسونگ
counter easy hit