کد خبر ۱۳۳۶۹ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸

خلاقانه‌ترین دفترچه یادداشت دنیا

ژاپنی‌ها راه جدیدی برای لذت بردن از نوشتن یادداشت پیدا کرده‌اند. آن‌ها از تکنولوژی برش لیزر برای ساخت دفترچه‌‌هایی استفاده کرده‌اند که در نگاه اول یک مکعب مربع ساده از کاغذهای یادداشت به نظر می‌رسد.
برترین‌ها: ژاپنی‌ها راه جدیدی برای لذت بردن از نوشتن یادداشت پیدا کرده‌اند. آن‌ها از تکنولوژی برش لیزر برای ساخت دفترچه‌‌هایی استفاده کرده‌اند که در نگاه اول یک مکعب مربع ساده از کاغذهای یادداشت به نظر می‌رسد، اما هرچه کاغذ‌ها را استفاده کنید، شیئی درون آن ظاهر می‌شود و وقتی همه کاغذ‌ها را استفاده کردید می‌توانید شکل پنهان در آن را به طور کامل ببینید.

این کاغذهای یادداشت توسط شرکت ژاپنی تریاد تولید شده‌اند که کار اصلی آن‌ها تولید مدل‌های معماری است و این دفترچه‌ها هم شامل آثار معماری مشهور ژاپن مثل معبد کیومیزودرا در کیوتو، معبد آساکوزا در توکیو و برج توکیو می‌شود. هریک از این دفترچه‌ها از ۱۰۰ ورقه کاغذ تشکیل شده اند که هر یک از آن‌ها با بقیه فرق دارد. علیرغم ارزان بودن تکنولوژی برش لیزر، قیمت این دفترچه‌ها گران است. خلاقانه‌ترین دفترچه یادداشت دنیا  خلاقانه‌ترین دفترچه یادداشت دنیا  خلاقانه‌ترین دفترچه یادداشت دنیا  خلاقانه‌ترین دفترچه یادداشت دنیا  خلاقانه‌ترین دفترچه یادداشت دنیا  خلاقانه‌ترین دفترچه یادداشت دنیا  خلاقانه‌ترین دفترچه یادداشت دنیا  خلاقانه‌ترین دفترچه یادداشت دنیا  خلاقانه‌ترین دفترچه یادداشت دنیا 
این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :خلاقیت
counter easy hit