کد خبر ۱۳۲۳۱ انتشار : ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۴

نیاز خوزستان به برنامه‌های خلاقانه و مبتکرانه

معاون عمرانی استانداری خوزستان گفت: استان نیاز به یک برنامه خلاقانه و مبتکرانه دارد تا تهدید‌ها به یک فرصت ناب تبدیل شود.

به گزارش هوش نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، فرامند هاشمی زاده، معاون عمرانی استانداری خوزستان بیان داشت:  مرکز هدایت همه دستورالعمل ها و سیاست های دولت برای مقابله با حوادث طبیعی فرمانداران هستند؛ استان در وضعیتی قرار گرفته که باید چالش آن را با تلاش به یک فرصت ناب تبدیل کرد.

وی افزود: تغییر اقلیم و خشکسالی خوزستان با همت فرمانداران و سیاست گذاران استان قابل تبدیل شدن به یک فرصت را دارند؛ این سمینار به عنوان یک برنامه تخصصی از سوی مدیریت بحران برگزار شده است.

هاشمی زاده تصریح کرد: استان نیاز به یک برنامه خلاقانه و مبتکرانه دارد تا تهدید ریزگرد، خشکسالی و کم آبی را به یک فرصت ناب برای جلوگیری از هدرروی در مصرف آب و خیلی مسائل دیگر تدبیل کنند.

وی با تأکید بر اینکه در زمینه ایمنی شهرها باید اقدامات اصولی و اساسی انجام شود، ادامه داد: رانش زمین و همچنین فرسایش کنار رودخانه ها جزو حوادثی است که در خوزستان رخ می دهد ولی با ایجاد یک محیط امن از سوی فرمانداران و شهروندان قابل مدیریت است.

معاون عمرانی استانداری خوزستان در پایان با تأکید بر لزوم رفع نگرانی مردم در مقابل بحران هایی مثل ریزگردها گفت: برای رفع این نگرانی می توان اقدامات بسیاری از جمله افزایش سطح فضای سبز استان انجام داد که حتما باید در دستور کار و اولویت فرمانداران و شهرداران قرار بگیرد.

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :خلاقیت
counter easy hit