کد خبر ۱۲۹۶۶ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴
پوریا عالمی جایزه یک ‌میلیاردتومانی هک را برد

طنز؛ روش هک برنامه آی‌گپ!

پوریا عالمی در ستون طنز روزنامه شرق نوشت: خدا را شکر می‌کنیم که تلگرام و فیس‌تایم و وایبر و فیس‌بوک و توییتر و چی و چی بسته شده است. همان‌طور که می‌دانید، همه اینها سوراخ داشتند و راحت می‌شد هکشان کرد و به همین دلیل هم بود که تک‌تک اینها فیلتر شدند که مبادا خد ...
پوریا عالمی در ستون طنز روزنامه شرق نوشت: خدا را شکر می‌کنیم که تلگرام و فیس‌تایم و وایبر و فیس‌بوک و توییتر و چی و چی بسته شده است. همان‌طور که می‌دانید، همه اینها سوراخ داشتند و راحت می‌شد هکشان کرد و به همین دلیل هم بود که تک‌تک اینها فیلتر شدند که مبادا خدای‌نکرده کسی اینها را هک نکند و به اطلاعات ما دسترسی پیدا نکنند.

خدا را شکر می‌کنیم که اینها بسته شده است وگرنه فکر کن ما اینجا نشسته بودیم که یکهو این خارجی‌ها می‌رفتند توی گوشی ما و عکس‌های خانوادگی ما و سوفیا را نگاه می‌کردند.
حالا البته شما نگران نباشید، چون جلوی این فاجعه گرفته شده است و آنها که اینها را بسته‌اند، یک پیام‌رسان ساخته‌اند به اسم آی‌گپ.
مدیر آی‌گپ چند روز پیش اعلام کرده که آی‌گپ هیچ سوراخی ندارد و کسی نمی‌تواند هکش کند. بعد گفته اگر کسی توانست این اپلیکیشن بدون‌سوراخ را هک کند و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کند، یک‌ میلیارد تومان جایزه می‌گیرد!
یک ‌میلیارد تومان؟ یعنی ما اگر بگوییم چطوری به اطلاعات این برنامه شما می‌شود دست پیدا کرد، یک‌ میلیارد تومان به ما جایزه می‌دهید؟
خیلی‌خب. ببینید دسترسی به اطلاعات آی‌گپ و باقی برنامه‌های مید این ایران اصلا نیاز به هک ندارد. فقط نیاز به یک تلفن دارد!
یعنی شما نشستی توی دفترت و داری کار می‌کنی، تلفن زنگ می‌خورد و یکی پشت گوشی می‌گوید: سلام برادر! اطلاعات همه کاربران برنامه پیام‌رسانت را بریز روی سی‌دی و با پیک موتوری بفرست برای ما! شما هم می‌گویی چشم.
پس همان‌طور که دیدید، ما توانستیم به روش‌های هک برنامه آی‌گپ دست پیدا کنیم. لطفا جایزه یک‌میلیاردی ما را فردا به حساب ما بریزید و یادتان باشد قول این جایزه را داده‌اید و نمی‌توانید زیر قولتان بزنید و حق این دانشمند جوان را بخورید.
این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :وایبر تلگرام
counter easy hit