کد خبر ۱۲۱۷۳ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۱

پیام رسان واتس آپ قطع شد

پیام رسان آنلاین واتس آپ در ساعات اولیه امروز(جمعه) دچار مشکلاتی شد که پس از مدتی به حالت عادی بازگشت.

پیام رسان واتس آپ در سراسر دنیا قطع شد

به گزارش هوش نیوز به نقل از خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛پیام رسان آنلاین واتس آپ در نخستین ساعات امروز قطع شد.دامنه این مشکل بیشتر بخش هایی از  مکزیک،کالیفرنیا،شمال شرق آمریکا،جنوب برزیل،اروپا و انگلستان را شامل می شد.

مشکلات برای کاربران متفاوت بود اما هم اکنون  برطرف شده اند.اکثر گزارش خرابی ها(حدود 47 درصد) درباره اتصال نرم افزار بوده است در حالی که 41 درصد درباره دریافت و ارسال پیام و 11 درصد درباره وارد شدن به اکانت دچار مشکل بودند.

واتس آپ حدود یک ماه پیش نیز دچار مشکل شده بود به گونه ای که کاربران این شبکه اجتماعی قادر با ارسال ودریافت پیام نبودند و Log in نیز مشکل داشت.

تعدادی زیادی از کاربران به توئیتر مراجعه کردند تا متوجه وضعیت واتس آپ شوند و این مشکل را گزارش کنند که با هشتک #whatsappdown به این مساله واکنش نشان دادند.

پیام رسان واتس آپ در سراسر دنیا بیش از یک میلیارد کاربر دارد.واتس آپ ماه گذشته قابلیت Delete For Everyone را اضافه کرد که به وسیله این قابلیت می توانستید پیام های ارسالی را قبل از 7 دقیقه پاک کنید.این نرم افزار متعلق به فیسبوک است.

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :واتس آپ
counter easy hit