کد خبر ۱۱۶۲۷ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۵

آغاز رویداد ایده‌های خلاقانه خدمت به زائران امام رضا(ع)

مدیر جشنواره ها، همایش ها و جوایز ادبی هنری سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: رویداد ایده های خلاقانه خدمت به زائران امام رضا(ع) به منظور افزایش سطح کیفی خدمت به زائرین برگزار می شود.

آغاز رویداد ایده‌های خلاقانه خدمت به زائران امام رضا(ع)به گزارش هوش نیوز به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ محمد حسن محمدیان افزود: رویداد خدمت و خلاقیت با هدف جذب ایده های خلاقانه با محورهای خدمت به زیارت اولی ها،‌ زائران خارجی،‌ کودکان و نوجوانان، ‌زیارت‌های مجازی و عرصه های دیگر خدمت رسانی به زائرین امام رضا (ع) برگزار می شود.

وی گفت:‌ جوایز ارزنده ای برای برترین ایده ها در نظر گرفته شده و جایزه نفر اول در رویداد خدمت و خلاقیت حضور در غبارروبی روضه منوره امام رضا (ع) خواهد بود.

مدیر جشنواره‌ها، همایش‌ها و جوایز ادبی هنری سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی افزود:‌ برای ایده های برگزیده در رده های بعدی 8 سفر زیارتی برای 8 ایده برتر و همچنین 8 هدیه برای 8 نفر به قید قرعه اهدا خواهد شد.

وی گفت: علاقه‌مندان می توانند ایده های خود را تا 26 آبان به سایت www.farhangi.aqr.ir و شناسه تلگرامی @khedmat_razavi ارسال کنند.

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :خلاقیت
counter easy hit