کد خبر ۱۰۴۴۰ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۸
در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

آموزش ۳۰۰ قرآن آموز در رباط کریم/۴۰ بیمار نیازمند ویزیت شدند

رباط کریم- سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم از ویزیت رایگان ۴۰ بیمار نیازمند و آموزش قرآن به ۳۰۰ قرآن آموز توسط موسسات زیرمجموعه این اداره خبر داد.

به گزارش هوش نیوز به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین علی تولایی بعد از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران از حضور ۳۰۰ قرآن‌آموز درکلاس های تابستانه مؤسسات و خانه های قرآنی وابسته به اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم خبر داد و افزود: به منظور بهره گیری مطلوب از تعطیلات تابستان و ایجاد هم افزایی درطرح اوقات فراغت، ۳۰۰ قرآن آموز در کلاس های متنوع آموزشی مؤسسات و خانه قرآنی شرکت کردند.

وی اضافه کرد: در این راستا کلاس‌های مختلفی از جمله کلاس‌های آموزش روخوانی، روان‌خوانی، حفظ عمومی جزءهای یک تا ۳، ختم قرآن، تجوید و همچنین اردوهای آموزشی و زیارتی در تابستان برای جوانان، نوجوانان و بزرگسالان برپا شد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم، ابراز داشت: در این کلاس ها مربیان  متخصص و مجرب حوزه آموزش قرآن، به ارائه دروس در رشته های مختلف پرداختند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از طرح جهادی و کمک به خانواده های نیازمند و بی سرپرست توسط تعدادی از خانه های قرآنی و با همکاری خیرین در این شهرستان خبر داد و افزود: این طرح در قالب ویزیت رایگان بیماران توسط ۴۰ نفر از پزشکان در هفته یک روز، بسته های غذایی و لوازم التحریر درسی  هر دو یا سه ماه یک بار و لباس تهیه و توزیع می شود.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم ادامه داد: همچنین کارآفرینی برای زنان بی سرپرست از قبیل خیاطی  یا معرفی به مراکزی که احتیاج به نیروی کار دارند با هماهنگی این خانه قرآنی انجام می شود.

عباسی، با اشاره به تحت پوشش قراردادن ۴۰ خانواده، اضافه کرد: امیدواریم در این راه خیر خواهانه قدمی در جهت خشنودی حضرت صاحب الزمان(عج) برداریم.

این سایت صرفا مطالب مفید را برای کاربران جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
كلمات مفتاحية :تبلیغات رایگان
counter easy hit