پهلوان زاده: کشور‌های آسیایی هیچ حرفی برای گفتن مقابل شطرنج ایران نداش ...

رئیس فدراسیون شطرنج گفت: شطرنج بازان آسیایی به هیچ وجه انتظار نداشتند که نمایندگان ما در جام ملت‌ها عملکرد درخشانی ارائه دهند.

کَره پسته چیست؟! + خواص و طرز تهیه کَره پسته

کَره پسته نیز همانند جد خود پسته دارای خواص فراوان و مثال زدنی است که می تواند بعنوان یک انرژی زا سالم و قوی استفاده شود.

عربستان در هفته‌ای که گذشت|از ساخت اولین کلیسا و بحران قبض‌های برق تا ...

برنامه اخراج بیش از 400 هزار اردنی، آتش‌ گرفتن هواپیمایی در فرودگاه ریاض، ساخت اولین کلیسا،‌مستند آلمانی درباره وضع عربستان،‌اختصاصی منطقه‌ای برای انبار تسلیحات شیمیایی اسرائیل و تشدید بحران قبض برق ا ...

حواشی یک آزمون؛ نگرانی از ورود دانش‌آموزان عادی به مدارس سمپاد

آزمون ورودی پایه هفتم مدارس سمپاد در شرایطی برگزار شد که هم‌اکنون متخصصان سنجش هوش معتقدند با توجه به تکراری بودن سوالات و شاخص‌های روانسنجی ضعیف و سست آزمون این نگرانی وجود دارد که دانش‌آموزان عادی و ...

راهکارهای برخورد با انسان های موج منفی!

بسیاری از افراد در این دنیای رنگارنگ هستند که شاید بنوعی موج منفی و یا انرژی منفی داشته باشند و یا جزء آن دسته از افرادی محسوب شوند که دیگران از آن ها خوششان نیاید.

رئیس مرکز سنجش آموزش‌وپرورش:

سوالات آزمون تیزهوشان تنها تست هوش گروهی معتبر است

عمادی سوالات آزمون تیزهوشان متوسطه اول را تنها آزمون هوش استاندارد در کشور دانست که برای ارزیابی هوش اعتبار کافی را دارد.

طی نامه بسیج دانشجویی به وزیر علوم؛

دانشجویان اجازه ایجاد گرایش‌های غرب گرایانه را نمی‌دهند

بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی طی نامه ای به وزیر علوم از پوشش نامناسب برخی شرکت کنندگان المپیاد زیست انتقاد کردند.

اصفهان| دانشگاه آزاد نجف‌آباد در 106 رشته‌ کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذی ...

رئیس دانشگاه آزاد واحد نجف‌آباد گفت: در سال جدید تحصیلی پذیرای داوطلبان ورود به دانشگاه با 106 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد هستیم.

counter easy hit