«تجربه جهانی حمایت از تولید» -1 | 9 سیاست آمریکا در حمایت از تولید/ 200 سال دفاع جانانه با ...

آمریکایی ها قریب به 200 سال است که سیاست دولت کارآفرین را اجرا می کنند. دولت آمریکا علاوه برای اجرای تعرفه سنگین واردات برای مقابله با رقبا حداقل 9 راهکار داخلی برای حمایت از تولیدات کشورش انجام می دهد تا شهروندانش علاقمند به محصولات آمریکایی باشند.

۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷

«تجربه جهانی حمایت از تولید» -1 | 9 سیاست آمریکا در حمایت از تولید/ 20 ...

آمریکایی ها قریب به 200 سال است که سیاست دولت کارآفرین را اجرا می کنند. دولت آمریکا علاوه برای اجرای تعرفه سنگین واردات برای مقابله با رقبا حداقل 9 راهکار داخلی برای حمایت از تولیدات کشورش انجام می ده ...

فارس| از ایده تا کارآفرینی؛ خیرین در عرصه تولید تجهیزات پزشکی ورود کنن ...

جوان 31 ساله جهرمی است که با پشتکار و اراده اختراع خود در زمینه تجهیزات پزشکی را به تولید انبوه برساند و اشتغالزایی کند.

گزارش کامل تسنیم از جلسه دولت/ از ساعت کاری کارمندان تا تلگرام و تبلیغ ...

جلسه امروز هیئت دولت مطابق روزهای چهارشنبه برگزار شد و برخی وزرا به میان خبرنگاران آمدند و خبرهایی از وزراتخانه‌های خود دادند.

قم| دوره آموزشی کارآفرینی قرآنی در قم برگزار می‌شود

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری کریمه گفت: دوره آموزشی کارآفرینی قرآنی برای ایده پردازی و کارآفرینی قرآنی با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی حوزه علمیه در قم برگزار می‌شود.

آیا ترامپ مدل «امتیاز صفر» تهران را روی پکن هم پیاده می‌کند؟

آمریکا مقابل کشورهای رقیب از جمله ایران، از بازی «امتیاز صفر» استفاده می‌کند و باید دید آیا می‌تواند در جنگ اقتصادی با پکن نیز همین ترفند را به کار بگیرد.

کسب تندیس برتر کشوری توسط دو جوان کارآفرین کردستانی

"فرشاد شبرندی" مدیر موسسه واده ی هیژان و "سبا زینتی" مدیر موسسه لبخند بسازیم در اولین همایش ملی انتخاب جوان کارآفرین ایران موفق به دریافت تندیس برتر کشور شدند .

جایگاه کسب و کارهای نوین در کشورهای مختلف جهان چگونه است؟

کسب و کارهای نوین امروزه در سراسر جهان از جایگاه مناسبی برخوردارند چرا که در اقتصاد اکثر کشورها تاثیر مثبتی داشته‌اند.

فارس|کارآفرینی با تکیه بر اقتصاد مقاومتی؛ از کشت گندم تا کشت بذر و دام ...

خشکسالی‌های اخیر و کمبود آب نتوانسته است کشاورز فیروزآبادی را دلسرد کند و با پرورش گاو شیرده در کنار برخی کشت‌های کم آب‌بر کسب و کاری خانوادگی و سودآور را پایه گذاشته است.

counter easy hit